HIDEAWAY

Kaş’ın en eski ve en güvenilir aile otellerinden birisi Hideaway. Modern dokunuşların geleneksel çizgilerle buluştuğu, misafirlerin her zaman içtenlikle karşılandığı huzurlu bir yer.

PAYAM

Özellikle balayı çiftlerinin ve romantik bir tatil geçirmek isteyenlerin yeni gözdesi Payam. Akdeniz’in maviliklerine açılan jakuzili deluxe ve süit odaları konforlu bir tatil için biçilmiş kaftan.

KAŞ YOGA EVİ

Eski bir evi restore ederek kurduğumuz Kaş Yoga Evi, gürültüden uzak, son derece keyifli bir bahçeyle çevrelenen yoga stüdyosundan ve 5 farklı aparttan oluşuyor.

LUNA

Kaş merkezde, manzaralı bir tepenin eteğinde yer alıyor. Denize karışan kaynak sularıyla serinleyeceğiniz Küçük Çakıl Plajı’na, meşhur Uzun Çarşı’ya, meydana, barlara ve restoranlara yürüyerek sadece 5-10 dakika uzaklıkta!

ELEA

Elea’da konforlu bir konaklamanın yanı sıra konuklarımızın kendilerini şımartabilecekleri olanaklar sağlamayı önemsedik.

KAPUTAŞ APART

Kaputaş Apart’ta konforlu bir konaklamanın yanı sıra konuklarımızın kendilerini şımartabilecekleri olanaklar sağlamayı önemsedik.

PAYDOS

Paydos Otel Yarımada, yılın her mevsimi kapısını çalabileceğiniz samimi bir aile işletmesi. Kaş’ın Çukurbağ Yarımadası’nda huzurlu bir ortamda, Akdeniz’in en bozulmamış kıyı şeridine bakan 2 dönümlük arazide, 3 farklı blokta her birinin girişi kendine özel 15 odadan oluşan, teras manzarasıyla nefes kesen konforlu ve ferah bir butik otel.

UPART

Kaş’ta hergün ufuk çizgisine uyandığınız eviniz