Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/ej79kdfyrtia/kasturkey.com/wp-content/plugins/zilla-likes/zilla-likes.php on line 26
Kaş Otelleri • Kaş'ta Konaklama Opsiyonları • Kaş Turkey
HIDEAWAY

Kaş’ın en eski ve en güvenilir aile otellerinden birisi Hideaway. Modern dokunuşların geleneksel çizgilerle buluştuğu, misafirlerin her zaman içtenlikle karşılandığı huzurlu bir yer.

PAYAM

Özellikle balayı çiftlerinin ve romantik bir tatil geçirmek isteyenlerin yeni gözdesi Payam. Akdeniz’in maviliklerine açılan jakuzili deluxe ve süit odaları konforlu bir tatil için biçilmiş kaftan.

KAŞ YOGA EVİ

Eski bir evi restore ederek kurduğumuz Kaş Yoga Evi, gürültüden uzak, son derece keyifli bir bahçeyle çevrelenen yoga stüdyosundan ve 5 farklı aparttan oluşuyor.

LUNA

Kaş merkezde, manzaralı bir tepenin eteğinde yer alıyor. Denize karışan kaynak sularıyla serinleyeceğiniz Küçük Çakıl Plajı’na, meşhur Uzun Çarşı’ya, meydana, barlara ve restoranlara yürüyerek sadece 5-10 dakika uzaklıkta!

PENINSULA

Hideaway Peninsula, Kaş’ın Çukurbağ Yarımadası’nda huzurlu bir ortamda, Akdeniz’in en bozulmamış kıyı şeridine bakan 2 dönümlük arazide 6 evden oluşan kompleksiyle dinlenmek için özel bir tatil sunuyor.

UPART

Kaş’a tepeden bakan hakim konumuyla nefes kesen bir manzaraya sahip. Sabah uyandığınızda yataktan çıkmadan ufuk çizgisine dek uzanan denizi ve pırıl pırıl gökyüzünü izleyebilirsiniz.