Deprecated: Function create_function() is deprecated in /home/ej79kdfyrtia/kasturkey.com/wp-content/plugins/zilla-likes/zilla-likes.php on line 26
Kaş Yoga Evi • Yoga Stüdyosu • Konaklama • Kaş Turkey

KAŞ YOGA EVİ

Yıllardır Kaş’ta çeşitli mekânlarda, kimi zaman evlerimizde, kimi zaman amfitiyatro, helikopter pisti, marina, kamping gibi çeşitli açık alanlarda yoga yapmayı sürdüren bir grup insanız. Daimi bir yerimiz olmasına ve yoga derslerimizi düzenli olarak aynı çatı altında sürdürmeye her zaman ihtiyaç duyduk. Kaş Yoga Evi, işte bu ihtiyaçtan doğdu.

Şehir dışından gelenler için konaklama imkânı da bulunan bir yoga stüdyomuz var artık. Bu sayede hem daha çeşitli ve düzenli yoga sınıfları oluşturabilecek hem de tatilini yoga ekseninde planlamak isteyen grupları ağırlayabileceğiz.

Eski bir evi restore ederek kurduğumuz Kaş Yoga Evi, gürültüden uzak bir bahçeyle çevrelenen yoga stüdyosundan ve 5 farklı aparttan oluşuyor. Kasabanın kalbindeki konumuyla ulaşım kolaylığı ve merkezi konaklama konforu sunuyor. Kaş’ın göbeğinde, 2-3 dakikalık yürüyüşle her yere ulaşabileceğiniz bir lokasyonda konaklarken, sessiz, sakin ve ferah bir yaşam alanının da tadını çıkarabilirsiniz Yoga Evi’nde.

Detaylı bilgi için siteyi ziyaret edin.
BİZE ULAŞIN

Telefon

+90 546 836 1887

Adres

Likya Cad. No:12 07580 Kaş/Antalya

EPOSTA

info@kasyogahouse.com

Web

kasyogahouse.com